Untitled Document
23 Mart 2018 - 00:41 Sık Kullanılanlara Ekle Üye OL Üye Girişi Yazarlar Künye Reklam Sitene Ekle İletişim
Anasayfa Yerel
 

Köksal Koç'tan Bal-Göç'e Ziyaret
 
FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 23 Mart 2018 - 17:52

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziemir Belediye Başkan Adayı Köksal Koç Bal-Göç(Balkan Göçmenleri) Derneği Sarnıç Şubesini ziyaret etti. Bal-Göç Derneği'nin yeni binasında gerçekleşen ziyarette Mhp Gaziemir İlçe Başkanı Dursun Seçal,Meclis Üyesi  A.Adayları Erol Ergin,Coşkun Özen,Hüsnü Gürhan Seçkiner katıldı. Genç Başkan Ferdi Dereli ve dernek yöneticileri misafirlerini kapıda karşılayarak hoş geldiniz dedi.

Bal-Göç Derneği'nin genç başkanı Ferdi Dereli ve Mhp'nin genç belediye başkan adayı Köksal Koç sohbet havasında Sarnıç'ın sorunları ve Balkan Göçmenlerinin sorunları üzerine görüştüler.

 

Köksal Koç,'' Dernek olarak Sarnıç'a hitap ediyorsunuz ve Sarnıç'ın sorunlarını birebir yaşayan sizlersiniz. Biz sorunlarınızı tespit ettik , çözüm projelerimiz hazır.. Sizlerin burada yaşadığınız en önemli sorunlardan bir tanesi muhakkak tapu ve  2-B arazilerinin belirsiz hale gelen veya getirilen akıbetidir. Bu konuda belediyenin çok fazla birşey yapabileceğini söylemek ''hayal satmak'' olur. Fakat bizler şunu biliyoruz ki 'belediyelerin yetki alanlarının bittiği yerde etki ve nüfuz alanı' başlamaktadır. Bu sorunların, Sizin lehinize çözümü için üzerimize düşen her türlü hukuki ve organizasyon desteğinizi vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.. Etki diyoruz çünkü nüfuz diyoruz. 2-B ve tapu  konusunda,'ne yapalım yetkimiz yok' anlayışına sığınan bir belediyeciliği asla kabul etmiyoruz .Bu nedenleri ,bahane ederek hizmetten kaçmayacağız.Sizlerde artık bu zihniyeti kabul etmemelisiniz. Siz layık görürseniz , Allah da nasip ederse ,çalışmaya ,hizmet etmeye talibiz '' dedi.

Bal-Göç Derneği'nin bir üyesinin ''Sarnıç'a ait proejeleriniz biraz daha açar mısınız sorusu'' Köksal Koç,''Sarnıç'ı ötekileştiren  zihniyeti yıkacağız. İlk önce sizler Gaziemirlisiniz , tıpkı Gaziemir’imizde ,beraber yaşadığımız 127 bin komşumuzun da Gaziemirli olduğu gibi ,bunu bir kere söyleyelim. Bizim bakış açımız budur. Sarnıç ,neredeyse bir giriş ve çıkış dan ibarettir. Uygulaması uydurma projeler yapılmış, fakat çözüme katkı sağlamamışdır.Altyapı konusunda ,hizmet üretilememiştir.Sarnıçın imkanları , tıpkı diğer olanaklarımız da olduğu gibi,Gaziemir dışından tüketilmektedir.Biz Gaziemir’imizin her yerinde söylediğimiz gibi , Kentimizdeki imkanların , önce Gaziemirlilerimiz tarafından kullanılması ,kırmızı çizgimizdir.Sonra bugün Sarnıç bölgesinde yeterli sayıda banka atmsi bulunmamaktadır. dışa a Sarnıç'ta neden doğalgaz , bir noktadan öteye gidememiştir.Evlere gelmemiş, okullara getirilememiştir ? İşte bu konular hizmet odaklı bir belediyeciliğin hakim olduğu yerlerde olur.. Sarnıç bölgesinde birçok fabrika olmasına karşın neden iş çıkışında bu fabrikaların servisleri Gaziemir dışına çıkıyor ? Bu iş yerlerinde sizlerin çalışması gerekmektedir işte biz bunun için çalışacağız inşallah'' dedi.

Gaziemir Belediye Başkan Adayı Köksal Koç'u ilgiyle dinleyen Bal-Göç Derneği Başkanı Ferdi Dereli '' Başkanım,hakkınızda hayırlısı olsun diyelim. Söylediklerinizde haklısınız;sorunlarımızı anlattınız ve çözeceğinizi dile getirdiniz,sağolun.'' dedi.

Mhp Gaziemir İlçe Başkanı Dursun Seçal,Balkanlarda halen bitmeyen Türk'lere karşı olan her eylemi kınadıklarını belirterek bugün Anadolu coğrafyasında ise malesef benzer faaliyetleri görmek üzücü dedi.

Bal-Göç Derneği Başkanı Ferdi Dereli ,Gaziemir Belediye Başkan Adayı Köksal Koç'a derneğin çalışmalarını anlatıldığı kitapçık ve çeşitli hediyeler takdim ederek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 1 Nisan günü seçimi kazanmaları durumunda ise yine ziyaretlerini beklediklerini söyleyerek seçim sürecinde başarılar diledi.

 

 

 

 

KÖKSAL KOÇ KİMDİR ?


Etiketler Köksal - Koç'tan - Bal-Göç'e - Ziyaret -
FaceBook ta paylaş
DİĞER HABERLER
BOZKURTLAR ENGELLERİ KALDIRIYOR !
Otomobilin Çarptığı Yaya Öldü
120 Kişiyi Dolandırmadan Önce Mirasından Feragat Etmiş
Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171. Yılı
Dolandırıcılara dikkat !
Gaziemir'de Feci Kaza !
GAZİEMİR'DE YÜREKLER YANDI
Silvan'daki Terör Saldırısı
Engellilerin Hayatını Kolaylaştıracak Sistem İlk Kez İzmir'de
İzmir'de Polisin Uyuşturucu Operasyonu, 8 Tutuklama
MHP'li Senem Kılıç: "Bir Can, Bir Cihana Bedeldir"
GAZİEMİR GÜCÜNDEN EKONOMİ BAKANINA '' 10 '' NUMARA FORMA
ESBAŞ'TA İMZA TÖRENİ
GAZİEMİR GÜCÜ'NDE HEDEF ŞAMPİYONLUK
AK Parti İzmir İlçe Teşkilatları aziz şehitleri andı
Menderes’te okullar yenileniyor
Belediye personeline ‘iş sağlığı eğitimi’
Tramvay yapboza döndü
Gaziemirli çocukların mavi mutluluğu
Başkan Soylu’nun Mutlu Günü
ÖZKAN AİLESİ'NİN MUTLU GÜNÜ
Gaziemir’de bayram havası
Gaziemir’de Ramazan Ayı’nın son iftarı
 
Untitled Document
ÖNE ÇIKANLAR
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
YAZARLAR
   
ANKET
 
 
 
 
HAVA DURUMU
GAZETELER
 
 
 
 
Untitled Document
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 İzinsiz ve Kaynak Gösterilmeden Yayınlanamaz Tasarm ve Yazılm : Tahamedya.com